اینجا کرمان است
صفحات وبلاگ
نویسنده: اینجا - ۱۳٩٥/٥/۱۸

به گزارش خبرگزاری فارس، جود فهمی نماینده جودو عربستان با انصراف از بازی‌های المپیک تصمیم گرفت مقابل کریستین لگنتیل نماینده رژیم صهیونیستی به میدان نرود. او با این کار احتمالا با محکومیت از سوی کمیته بین المللی المپیک مواجه خواهد شد.

روزنامه‌های رژیم اشغالگر، مطالبی را علیه این ورزشکار منتشر کرده و نوشته‌اند: او در دور بعد هم مقابل گیلی کوهن از رژیم صهیونیستی قرار می‌گرفت و مشخص بود که از قرار است انصراف دهد.

البته کاروان المپیک عربستان در صفحه توئیتر مربوط به خود از آسیب دیدگی او از ناحیه مچ دست نوشته و البته این موضوع باید توسط کادر پزشک معتمد کمیته بین المللی المپیک بررسی شود.

نویسنده: اینجا - ۱۳٩٥/٥/۱٦

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از ریو، مراسم افتتاحیه المپیک آغاز شد و کاروان‌های ورزشی کشورهای مختلف از جایگاه مخصوص عبور کردند. در این بین کاروان ورزشی ایران با نام "امام رضا (ع)" و با پرچمداری زهرا نعمتی از مقابل جایگاه عبور کرد.

زهرا نعمتی بانوی پرچمدار ایران در این مراسم به شدت مورد توجه  عکاسان و دوربین های تلویزیونی حاضر در ورزشگاه قرار گرفت  و تماشاگران به شدت او را تشویق کردند.

ورزشکاران ایران در هنگام رژه برای تماشاگران دست تکان می‌دادند و برخی دیگر نیز مشغول عکس‌برداری و فیلم برداری از این لحظات بودند تا به یادگار نگه دارند.

ورزشکاران والیبال، شنا، شمشمیربازی و دوچرخه سواری در رژه حضور داشتند.

مراسم افتتاحیه و رژه کاروان ها همچنان ادامه دارد.

نویسنده: اینجا - ۱۳٩٥/٥/۱٤

به گزارش خبرگزاری فارس، بازی‌های فوتبال المپیک ریو 2016 کلید خورد و طی آن همه مدعیان به برتری رسیدند و شاید عدالت در هر 6 بازی رعایت شد.

از گروه E تیم ملی فوتبال سوئد برابر آفریقای جنوبی به برتری یک بر صفر دست یافت. برزیل نیز گام اول را رویایی برداشت و 3 بر صفر برابر چین به پیروزی رسید.

از گروه F تیم ملی فوتبال زنان کانادا 2 بر صفر برابر استرالیا به پیروزی رسید و آلمان موفق شد با نتیجه 6 بر یک برابر زیمبابوه به 3 امتیاز در نظر گرفته شده دست پیدا کند.

از گروه G، فوتبال زنان آمریکا موفق شد دو بر صفر برابر نیوزلند به برتری برسد و فرانسه نیز 4 بر صفر برا

نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :